label

Přihlásit se

Správa účtu

Zajímavosti eshopu

Jsme Moofi a jsme rádi, že nám pomáháte dělat svět lepším a ohleduplnějším.

Jakonová i nová originální móda

Second hand a Outlet? A proč ne . . . Změnili jsme filozofii second handu pro Vaši spokojenost. U nás se second hand mění v originalitu, kvalitu, jedinečnost a budete-li chtít i okázalost. Při nakupování second handu a outletu na našem eshopu zažijete vzrušení, euforii, štěstí a nadšení. Těšíte se?

Jakonová originální móda - to je celý sortiment second handu, který nabízíme. Zavedli jsme pouze jeho 2 nejlepší stavy kvality (jako nové / velmi dobrý), vše ostatní je předáno k dalšímu zpracování a na eshopu se nevyskytuje. Každý kousek máme pouze 1x a Vy jste tak při jeho nošení originální.

Nová originální móda - to je celý sortiment outletu, který nabízíme. Jako outlet je označováno zboží s originálními visačkami od výrobce. I zde platí, od každého pouze 1 kus.

Šetříte přírodu i peněženku

Nejste ekolog, ale přesto víte, že šetřit přírodu je správné, dokonce žádoucí? Pak jste tu správně. Nakupováním second hand a outlet textilu, doplňků a obuvi přispíváte k jejich recyklaci a tím šetříte omezené zdroje naší planety. Ročně se tak ušetří statisíce tun materiálů, které by byly jinak použity pro výrobu nového zboží.

Když už jsme tolik ušetřili přírodě, proč zároveň neušetřit i svojí peněženku? Ceny jsou tak příznivé, že Vaše peněženka bude dokonce jásat. No skutečně, zkuste nakoupit to samé nové v kamenném obchodě. . . Už chápete? :-)  

3x týdně spousta nových pokladů

Každý kousek který přidáme, je vlastně takovým malým pokladem, který čeká, až ho objevíte. Ale rychle, lovci pokladů se to u nás jen hemží. Aby jste měli stále co objevovat, poklady Vám přidáváme 3x týdně v pondělí, ve středu a v pátek.  

Nakoupím teď a zaplatím později

Tolik krásných pokladů a Vy nemáte jak zaplatit? Žádný problém. Využijte odloženou platbu, kterou Vám přinášíme společně se společností Twisto. V praxi je to velmi jednoduché. Při objednávce zvolte způsob placení Twisto. Po schválení platby (trvá několik vteřin) se objednávka normálně dokončí. Nám přijde potvrzení, že platíte přes tuto službu a můžeme hned objednávku odeslat. A teď ta výhoda - na zaplacení máte celých dlouhých 14 dní a pokud si za malý poplatek platbu ještě odložíte, můžete zaplatit i později. Platbu provádíte přímo společnosti Twisto. 1. takovým nákupem se Vám také vytvoří u Twisto profil, kde vše přehledně uvidíte. Takto provedeným nákupem také souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami Twisto Payments a.s.  

Doprava zdarma nad 1000 Kč

Abychom Vás udělali šťastnými ještě více, máme pro Vás dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč. 

Zákaznická podpora

Nebudete-li si s něčím vědět rady, spolehněte se na naši zákaznickou podporu. Vaše dotazy řešíme každý pracovní den od 9:00 do 15:00 na telefonu +420 228 883 155, nebo na emailu info@moofi.eu